• صفحـه اصلی
  • تمهیدات ترافیکی به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس
تمهیدات ترافیکی به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس
تمهیدات ترافیکی به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس

۱۳۹۶/۰۴/۰۲

رئیس پلیس راهور شهرستان طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه‌نیوز، ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: در شهر طرقبه محدودیت‌های ترافیکی از تقاطع امام خمینی(ره)، میدان بعثت تا سراهی نقندر و میدان شهدا و همچنین مسیر بالعکس آن و معابر فرعی اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رأس ساعت 9:30 محدودیت‌های ترافیکی اعمال و پاکسازی وسایل نقلیه از سطح معابر عمومی انجام می‌شود گفت: در شهر شاندیز از ساعت 11 حدفاصل میدان شهدا تا میدان امام خمینی(ره) و مسجد جامع مسیر راهپیمایان آغاز می شود.

سرهنگ رشیدآبادی اظهار کرد: از ابتدای شروع محدودیت ترافیکی اجازه توقف وسایل نقلیه در معابر عمومی و حاشیه خیابان نخواهیم داد و پس از راهپیمایی نیز وسایل نقلیه به مسیرهای جانبی هدایت خواهند شد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی شهرداری ها نسبت به اطلاعرسانی در مورد ممنوعیت توقف و تردد در مسیرهای راهپیمایی شهرستان اقدام خواهد شد و از ساعت 9 تا 13 محدودیت توقف در حاشیه اصلی مسیر راهپیمایی صورت خواهد گرفت.

رئیس پلیس راهور طرقبه شاندیز ضمن اشاره به آمادگی حمل و نقل عمومی برای جابجایی راهپیمایان طرقبه به سمت حسینیه حضرت علی اصغر(ع) گفت: راه جانبی جاده کمربندی برای تردد وسایل نقلیه طرقبه و همچنین خیابان مطهری و بلوار معلم نیز به عنوان مسیر جانبی برای تردد در شهر شاندیز پیش بینی شده است.


منبع: طرقبه نیوز

footer banner