حرکت از طرقبه
حرکت از حصار
7:30
7:00
8:30
8:00
9:30
9:00
10:30
10:00
11:30
11:00
12:30
12:00
13:30
13:
حصار، طرقبه
وبالعکس
جاغرق
حرکت از جاغرق
حرکت از وکیل آباد
14:00
6:00
14:15
6:15
14:30
6:30
14:45
6:45
15:00
15:15
7:15
15:30
16:00
16:15
8:15
16:30
16:45
8:45
17:00
17:15
9:15
17:30
17:45
9:45
18:00
18:15
10:15
18:30
18:45
10:45
19:00
19:15
11:15
19:30
19:45
11:45
20:00
20:15
12:15
20:30
20:45
12:45
21:00 سرویس آخر
13:00
13:15
21:15 فوق العاده
21:30 فوق العاده تا طرقبه
13:45
نغندر
حرکت از نغندر
6:10
7:50
8:40
10:20
11:10
12:50
13:40
15:20
16:10
17:50
18:40
20:20
طرقدر
حرکت از طرقدر
6:40
7:20
9:20
10:40
11:20
12:40
13:20
14:40
16:40
17:20
19:20
20:40
20:40 سرویس اخر
حصار
20:20 سرویس آخر
مسکن مهر
حرکت از مسکن مهر
6:20
8:20
7:40
9:40
9
11
12:20
14:20
16:20
15:40
17:40
19 سرویس آخر
18:20
چالیدره
ساعت حرکت از وکیل آباد( کمربندی)
ساعت حرکت از چالیدره
9:10
10:50
10
11:40
14:10
15:50
15
19:10 سرویس آخر
مسکن جوانان
حرکت از مسکن جوانان
حرکت از وکیل اباد
19:00سرویس اخر